» » Wędki spinningowe

Wędki spinningowe

Wędki spinningowe wysokiej jakościMetoda spinningowa jest jedną z najbardziej popularnych metod wędkarstwa w naszym kraju. Polega ona na połowie ryb przy użyciu wędki, kołowrotka oraz sztucznej przynęty, która jest naprzemiennie zarzucana i ściągana za pomocą wędziska i kołowrotka. Podstawowym elementem sprzętu spinningowego są wędki. Wędki spinningowe to najczęściej wędziska dwuczęściowe przeznaczone do połowu ryb drapieżnych na sztuczne przynęty.
 

Nasza oferta


W naszej ofercie znajdą Państwo tylko wykonane z wysokiej jakości materiałów, bardzo dobrze wyważone wędki spinningowe. Wędki dostępne w naszym sklepie są również lekkie, co sprawia, że nawet po wielu długich godzinach spędzonych na brzegu nie przysparzają trudności w użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdują się wędki spinningowe takich producentów jak: Shimano, Dragon, Mikado i Jaxon

W celu ułatwienia wyboru w naszym sklepie podzieliliśmy wędki spinningowe dostępne w naszej ofercie na następujące podkategorie:
- spinningi ultralekkie - o ciężarze wyrzutowym do 15g
- spinningi lekkie - o ciężarze wyrzutowym do 30g
- spinningi średnie - o ciężarze wyrzutowym do 50g
- spinningi ciężkie - o ciężarze wyrzutowym powyżej 50g
- wędki castingowe - wędki spinningowe do multiplikatorów z charakterystycznym cynglem
 

Zapraszamy do zakupówWszystkich zainteresowanych zakupem wędek spinningowych wysokiej jakości zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Z przyjemnością pomożemy w wyborze wędki i sprzętu wędkarskiego.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Czas wysyłki
Długość (cm)
Maks. ciężar wyrzutowy (g)
Liczba składów
Długość transportowa (cm)