Wędki karpiowe Dragon

1
alt

Klub Wędkarza

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Wędki karpiowe Dragon

Jeśli chcemy, aby nasz połów był satysfakcjonujący, kluczową kwestią przed wyjazdem na ryby jest dokonanie wyboru stosownego wędziska. Gdy wybieramy się nad rzekę, zabierzmy inną wędkę niż na połów na wodach stojących: nad jeziorem czy morzem. Przy łowieniu karpi użyjemy mocnego kija, a do techniki spinningowej zastosujemy kij delikatniejszy. Podczas połowu na spławik możemy zastosować: odległościówki, bolonki, a także baty i tyczki. Równolegle z rozwojem wędkarstwa ewolucję przeszły wędki. Niegdyś do połowu używano np. kijków z bambusa. Obecnie oferta wędek jest bardzo różnorodna i miłośnicy wędkarstwa mogą wybierać spośród szerokiego spektrum producentów wędzisk. Dzisiaj na rynku istnieje cała gama renomowanych producentów sprzętu wędkarskiego, a wśród nich cieszący się dużym uznaniem Dragon. Wędziska tej firmy znajdziecie w naszym sklepie wędkarskim Fish Point. Wędki Dragon sprawdzą się zarówno dla świeżych adeptów sztuki wędkarskiej, jak i ich doświadczonych profesjonalistów.
 

Wędki karpiowe Dragon


W naszym sklepie wędkarskim oferujemy rozległy wybór wędek karpiowych, które zostały zaprojektowane specjalnie do połowu ryb karpiowatych, takich jak amury czy stricte karpie. Wędkarstwo karpiowe w Polsce cieszy się sporą popularnością, stąd postanowiliśmy o odpowiedni asortyment. Wędki karpiowe Dragon charakteryzują się niezwykle solidnym wykonaniem. Są wyprodukowane z bardzo trwałych materiałów, po to, aby bez problemu mogły wytrzymać spore obciążenie. Wyjątkowe wędki Dragon są dostępne w naszym sklepie wędkarskim w różnych rozmiarach. Posiadają one zróżnicowane długości i ciężar wyrzutu, żeby można było odpowiednio je dobrać do gatunku i gabarytów ryby.
 

Sprzęt wędkarski Dragon


W wędkowaniu zdecydowanie liczą się zaangażowanie i pasja, ale odpowiedni sprzęt odgrywa istotną rolę. Sklep FishPoint to miejsce, gdzie możecie Państwo nabyć dobrej jakości sprzęty wędkarskie polskiej firmy Dragon. Ten godny zaufania dostawca sprzętu wędkarskiego staje się coraz bardziej popularny wśród wędkarzy w wielu krajach Europy. Wędki Dragon oraz inne akcesoria tej marki to produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach. Niezależnie od tego, jaki połów jest Państwa celem, w Fish Point gwarantujemy dostęp do sprzętu, który został stworzony z najnowszymi standardami wysokiej jakości oraz komfortu.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje