KOŁOWROTKI

1 » KOŁOWROTKI2

KOŁOWROTKI

Kołowrotki wędkarskie

Dla wędkarzy, nawet tych rozpoczynających swoją przygodę z łowieniem ryb, rola kołowrotka w sprzęcie wędkarskim jest oczywista. W zależności od metody połowu dobór odpowiedniego kołowrotka jest bardzo ważny. W naszej ofercie znajdziecie kołowrotki producentów takich jak m.in.: Dragon, Penn, Fox, Jaxon, NASH, Konger i wielu innych.

W ofercie sklepu internetowego Fish Point znajdą Państwo szerokie spektrum specjalistycznych kołowrotków między innymi podlodowe, z przednim i tylnim hamulcem, z płytką szpulą, kołowrotki z wolną oscylacją, z wolnym biegiem, muchowe oraz multiplikatory klasyczne i niskoprofilowe. Oferujemy również szpule do kołowrotków. Kołowrotki te różnią się możliwością nawoju żyłki, kształtem, ciężarem oraz wielkością. Oferujemy Państwu zarówno kołowrotki uniwersalne, jak i te przeznaczone do konkretnych metod wędkarskich, m.in. kołowrotki spinningowe Dragon.
 

Kołowrotki Dragon

Dragon to jeden z czołowych producentów sprzętu wędkarskiego, którego historia sięga roku 1989. Obecnie oferta producenta to pełen asortyment sprzętu wędkarskiego. W bogatej ofercie producenta znajdują się również wysokiej jakości, wykonane z trwałych materiałów, niezwykle popularne wśród wędkarzy kołowrotki. Kołowrotki producenta są dziś chętnie wybieranym produktem przez wędkarzy na całym świecie, między innymi przez swoją trwałość oraz precyzje wykonania. W ofercie posiadamy wiele modeli m.in. kołowrotek feederowy Dragon m.in. z serii Baitfeeder.
 

Kołowrotki spinningowe

Kołowrotki spinningowe, powinny charakteryzować się solidnym wykonaniem, niezawodnością, płynnością hamulca oraz dokładnym nawojem i wypuszczaniem żyłki/plecionki W naszej ofercie polecamy Państwu szczególnie kołowrotki spinningowe Dragon.
 

Zapraszamy do zakupów

Wszystkich zainteresowanych zakupem kołowrotków Dragon oraz produktów innych producentów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z chęcią pomożemy wybrać odpowiedni dla Państwa model!
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Czas wysyłki
Liczba łożysk
Przełożenie
Waga (g)