Jaxon Black Arrow

1
alt

Klub Wędkarza

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Jaxon Black Arrow

Wędki z serii Jaxon Black Arrow mają opinie nowoczesnego, a jednocześnie uniwersalnego, odpowiedniego do różnych metod połowu sprzętu wędkarskiego. Jedną z zastosowanych innowacji jest wykorzystanie materiałów kompozytowych, włókna szklanego oraz żywic epoksydowych do produkcji wędzisk. Seria Black Arrow to także wysoka jakość wykończenia, którą potwierdzają opinie wielu wędkarzy. Gorąco polecamy sprzęt tej marki, każdy wędkarz z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Jaxon Black Arrow Carp

Wędka Jaxon Black Arrow Carp to sprzęt dla amatorów połowu karpi. Ten model wyróżnia duża moc, dzięki której możliwy jest połów nawet wielkich, dorodnych ryb. W ofercie Fishpoint znajdują się wędki trójskładowe o krzywej ugięcia w przedziale 3 do 3,5 funtów. Wędka Jaxon Black Arrow Carp ma dobre opinie wśród miłośników połowu karpi – dzięki korkowej rękojeści w większości modeli, dobrze trzyma się w ręce. Dodatkowo model Jaxon Black Arrow Carp posiada w uchwyt kołowrotka ze stabilizującymi wkładkami.

Jaxon Black Arrow Spinning

Wędki Jaxon Black Arrow Spinning to duży wybór dwuczęściowych modeli, dostępnych w różnych przedziałach rzutowych, dostosowanych do połowu konkretnych gatunków ryb. Charakteryzują się stosunkowo małą wagą oraz małą średnicą blanków na dolnikach. Wśród wędkarzy pojawiają się opinie, że wędki Jaxon Black Arrow Spinning to odpowiedni sprzęt nie tylko do nauki, ale również dla zapalonych spinningistów.

Jaxon Black Arrow Feeder

Wędki Jaxon Black Arrow Feeder to modele zarówno dla tych, którzy szukają krótszej, jak i dłuższej wędki – w Fishpoint oferujemy sprzęt o długości 3,60, a także 3,90 metra. Są to wędki przeznaczone do łowienia na zestawy, z koszyczkiem zanętowym. Komplet składa się z trzech szczytówek o różnej twardości, których zadaniem jest sygnalizowanie brania poprzez drganie, wykonane są one z pełnego włókna. Blanki powstały z materiałów kompozytowych, z dużą zawartością żywic epoksydowych oraz włókna szklanego. Na dobre opinie zasługuje również standard wykończenia elementów, takich jak uchwyt do kołowrotka połączony z wkładkami stabilizującymi i przelotki klasy SLIM TS, a także rączki o ciężarze wyrzutowym od 40 do 80 gramów, które składają się z części zrobionych z korka oraz czarnej pianki typu EVA.

Jaxon Black Arrow – dobry wybór

Wędki Jaxon Black Arrow to ciekawy wybór modeli przeznaczonych do różnych metod połowu. Połączenie konkurencyjnej ceny oraz ciekawych rozwiązań technologicznych z pewnością zachęcają do sprawdzenia wędzisk Jaxon Black Arrow.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje