Sklep Wędkarski FishPoint.pl - Wędki, kołowrotki, zanęty, sprzęt wędkarski

1 » ECHOSONDY i KAMERY2

ECHOSONDY i KAMERY

Echosondy wędkarskie


Przejrzyste, czyste wody z widocznym dnem zdecydowanie ułatwiają wędkowanie. Takie warunki są jednak rzadko spotykane. Na ogół wędkarze potrzebują sposobu na pozyskanie informacji na temat dna. Dlatego bardzo popularne są echosondy wędkarskie, które umożliwiają lepsze zbadanie podwodnego świata. Duży wybór modeli echosond od firmy Lowrance i Garmin.

 

 

Echosondy Lowrance


Echosondy Lowrance mają opinie ekonomicznego i wartościowego sprzętu dla wędkarzy o różnym poziomie zaawansowania. Echosondy wędkarskie tego producenta to modele o różnych właściwościach i przeznaczeniu, przydatne szczególnie na płytkich wodach. Echosonda Lowrance Mark 5x to urządzenie z pojedynczą częstotliwością, o 16-stopniowej skali szarości, z szybko mocowaną podstawą i rozdzielczości 480 na 480 pikseli. Z kolei kolejny model – Lowrance Mark 5x pro charakteryzuje się unowocześnionym interfejsem, polskim menu i funkcją Trackback, która umożliwia sprawny przegląd historii wskazań. Echosonda Lowrance Elite 4x charakteryzuje się innowacyjnym połączeniem dwóch technologii skanowania – CHIRP SONAR oraz DownScan Imaging, co zwiększa czułość urządzenia. Godne polecenia są również inne modele tego producenta, na przykład echosonda Lowrance X-4 PRO oraz echosondy wędkarskie z serii HOOK.

 

 

Echosondy Garmin


Doświadczeni wędkarze, szukający profesjonalnego sprzętu, będą zadowoleni z rozbudowanych funkcji oferowanych przez echosondy wędkarskie Garmin. Modele tego producenta posiadają czarno-białe lub kolorowe wyświetlacze, Echosondy wędkarskie Garmin mogą być bardziej również kompaktowe, jak na przykład modele Echo. Bardziej zaawansowane modele z serii EchoMAP pokazują znajdujące się pod wodą obiekty z niemal fotograficzną dokładnością, a także umożliwiają rozszerzenie pamięci urządzenia o dodatkowe mapy, a także zainstalowanie nawigacji automatycznej firmy Garmin.

 

 

Echosondy wędkarskie – zapraszamy do zakupu!


Echosondy wędkarskie to urządzenia, które poprawiają efektywność połowów, dzięki czemu zwiększają przyjemność z wędkowania. Korzystanie z nich wymaga pewnych kwalifikacji oraz wprawy, jednak wybór odpowiedniego sprzętu z pewnością pomoże w sprawnym opanowaniu tych umiejętności. 

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Czas wysyłki